O TRINA SOLAR

TRINA SOLAR W PIGUŁCE
Trina Solar w roku 2017 dostarczyła blisko ok. 9 GW mocy w modułach fotowoltaicznych, a w procesie produkcyjnym wykonywanych jest ponad 30 testów jakościowych, które mają na celu wyeliminowanie wadliwych ogniw. Łączna moc wyprodukowanych paneli to ok. 32 GW.


Trina Solar została założona w roku 1997, jest notowana na NYSE (Nowojorska Giełda Papierów Wartościowych). Trina Solar jest wiodącym, globalnym dostawcą kompleksowych rozwiązań energii słonecznej.


Trina Solar jest firmą, która stawia na innowacyjność i przeznacza duże środki na badania i rozwój produktów. To kluczowe w branży OZE, ponieważ technologia szybko się zmienia i żeby nadążyć za trendami i nowymi standardami niezbędna jest ciągła praca nad rozwojem produktów.

TRINA SOLAR ZNAJDUJE SIĘ W CZOŁÓWCE RANKINGU TIER 1

Ranking TIER 1 został stworzony po to, by w jasny sposób sklasyfikować producentów sprzętu fotowoltaicznego o stabilnej pozycji. Spośród ponad 17 tysięcy różnych podmiotów z całego świata, do TIER 1 zostaje zakwalifikowanych około 20 - 30 podmiotów spełniających bardzo rygorystyczne kryteria rankingu. Ranking jest aktualizowany raz na kwartał.
"Naszą misją, jako wiodącego na świecie dostawcy modułów fotowoltaicznych i inteligentnych rozwiązań energetycznych, jest pobudzanie rozwoju energii odnawialnej na całym świecie z korzyścią dla całej ludzkości. Wywieramy również duży wpływ na kształt globalnego przemysłu fotowoltaicznego jako jedna z najbardziej innowacyjnych firm na świecie."

Gao Jifan- założyciel Trina Solar